VýstavaSvět kostiček aneb Seva český fenomén

15.9.2022 - 30.12.2022

70 Kč / dospělá osoba

50 Kč / dítě od 2 let věku

40 Kč / os. ve skupině nad 20 osob

50 Kč / ZTP a senior

Součástí výstavy bude výběr továrních setů a modely z vlastní tvorby Ing. arch. Petra Šimra, Ph.D.

Samozřejmostí bude dětská herna

Návštěvníci si mohou na pokladně muzea zakoupit vybrané druhy nových stavebnic SEVA za skvělé ceny

Každý malý návštěvník si odnese z této výstavy magnetku nebo placku s logem Svět kostiček

Svět kostiček® a kostičky stavebnice SEVA®

Projekt putovní výstavy exponátů sestavených z kostiček stavebnice SEVA® s inovativním doprovodným programem, realizovaný pro instituce „namíru“, který reklamně nepropaguje stavebnici SEVA®, ale pouze inspirativně ukazuje, co všechno se z této stavebnice dá vytvořit. Nabízí návštěvníkům inspiraci a výukové nástroje - jak, v čem a s jakými kostkami tvořit. Projekt aktivně podporuje příměstské tábory a DDM zájmovými aktivitami se SEVA® workshopy.