Doprovodná akceSoutěž o nejkrásnější kraslici

Soutěž o nejkrásnější kraslici

21.3.2021 - 25.4.2021

Zašlete nám fotografii vlastnoručně ozdobené kraslice a vyhrajte zajímavé ceny!

Výstavu Velikonoce na Prachaticku si můžete prohlédnout online. Jako doprovodnou akci k výstavě jsme pro vás připravili velikonoční soutěž. 

FOTOGALERIE SOUTĚŽNÍCH FOTOGRAFIÍ

VÝSLEDKY SOUTĚŽE

Zúčastnit se můžete dvěma způsoby:
1) FOTO ZAŠLETE NA E-MAIL frantova@prachatickemuzeum.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "nejkrásnější kraslice - soutěž děti" (v případě, že autorem/autorkou kraslice je dítě do 15 let, včetně), nebo "nejkrásnější kraslice - soutěž dospělí" (v případě, že autorem/autorkou kraslice je osoba ve věku 16 let  a více). Přiložte soutěžní fotografii a do e-mailu uveďte jméno a příjmení autora/autorky kraslice, město/obec bydliště a e-mail, na kterém Vás můžeme kontaktovat. Soutěžní fotografie je možné zasílat do 25.4.2021 do 12:00. Zaslané fotografie zvěřejníme na webu a sociálních sítích Prachatického muzea. Porota vybere 3 výherce v kategorii dospělí a 3 výherce v kategorii děti.

2) PŘIDEJTE SOUTĚŽNÍ FOTOGRAFII NA INSTAGRAM. Fotku svojí kraslice jednoduše vystavte na Instagramu. Aby byla zařazena do soutěže, musí být fotografie označena těmito dvěma hashtagy: #krasliceprachaticka #prachatickemuzeum. Vyhrává autor fotografie, která získá na Instagramu největší počet lajků k datu 25.4.2021 do 12:00.

Výsledky soutěže uveřejníme na našem webu, FB a Instagramu. 


CENY PRO VÝHERCE

1) dospělí 
1. místo - rodinné vstupné + muzejní publikace Sborník Zlatá stezka a katalog Secesní móda
2. místo - rodinné vstupné + muzejní publikace dle výběru (Sborník Zlatá stezka/Secesní móda)
3. místo - rodinné vstupné + muzejní publikace dle výběru (Sborník Zlatá stezka/Secesní móda)

2) děti 
1. místo - rodinné vstupné  + kniha Příběhy dvanácti měsíců
2. místo - rodinné vstupné + kniha Český rok, lidové tradice a zvyky
3. místo - rodinné vstupné + kniha Lidové tradice pro šikovné ruce

3) vítězná fotografie na Instagramu
rodinné vstupné + muzejní publikace Sborník Zlatá stezka a katalog Secesní móda

POZOR! Zasláním fotografie, nebo jejím uveřejněním na Instagramu dle pravidel uvedených výše, udělujete souhlas se zveřejněním této fotografie na webu, nebo sociálních sítích Prachatického muzea.  Účastí v soutěži udělujete Prachatickému muzeu souhlas ke zpracování poskytnutých osobních údajů v souladu s právem Evropské unie, zejména tedy v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice  95/46/ES (dále jen GDPR) a dále v souladu s platnou národní legislativou.